Fríkvently Askt Qesčns

Motto:
„Líná huba
holé neštěstí
ale možná už se někdo ptal…“

Čoró Moró, Kniha haiku pro každý den

Pošťák zvoní 2x aneb co když mě pošta nezastihne doma?

Ideální je zadat při objednávce adresu, na které se přes den vyskytujete buď vy nebo někdo, kdo může Čoromoro zásilku převzít za vás. Například adresu do práce. A samozřejmě pokud možno zvolit platbu kartou online, tak aby vám balíček mohli rovnou nechat ve schránce. V případě, že se balíček do schránky nevejde a pošťák se na vás nedozvoní, najdete zřejmě ve schránce lístek s instrukcemi k vyzvednutí zásilky na poště, kteréžto vám tímto doporučujeme dodržet.

Co když si zásilku nestihnu vyzvednout ani na poště?

Ale toto je nepříjemné. Nicméně Čoromoro myslí i na tyhle případy, a když nám pošta zásilku vrátí jako nevyzvednutou, ozveme se vám a domluvíme se na možnostech předání. Pokud se vám nedovoláme a nedopíšeme, schováme pro vás zásilku u nás ve skladu. Jestliže se nám neozvete ani do 1 měsíce od vrácení zásilky, věnujeme vaše výtvory na charitu a basta fidli!

Jaký způsob platby mám zvolit?

Nejrychlejší a pro obě strany nejjednodušší je platba kartou online. Vaše objednávka jde totiž v tomto případě rovnou do výroby a dostane se k vám bez zbytečných průtahů.

Jak reklamovat?

Pevně věříme, že tenhle problém nebudete muset řešit, nicméně s tím samozřejmě raději počítáme. Reklamace se dá – jednoduše řečeno – uplatnit na zboží, které je například nějakým způsobem poškozeno nebo prostě neodpovídá tomu, co jste si na Čoromoru objednali, přičemž přesné znění reklamační procedury je zde www.coromoro.com/obchodni-podminky. Pokud nebudete spokojeni, Čoromoro se vám bude snažit vyjít maximálně vstříc. Prostě nám zavolejte nebo napište a domluvíme se. Je nutné si jen uvědomit, že tričko, na které jsem si nechal/a natisknout…no, třeba …tuřín… nebo…atomovku, se nedá jen tak vrátit do skladu, protože:

Jakmile předmět ozdobíte vlastním nápadem
stává se z něj originální kus
a jako je rozdíl mezi východem a západem
tak máme každý jiný vkus!
Netřeba o tom již dále básnit
Viléme, Jarmilo i Hynku,
zeje-li díra či třepí-li se nit,
volejte naši horkou linku!

Jaká je horká linka Čoromoro?

Skoro vařící: +420 242 481 840

Proč je Bruce Willis plešatý?

Protože jinak by se mu při líčení páté smrtonosné pasti přehříval mozek!

Proč tu není víc dotazů?

Protože se zatím nikdo neptal! Buďte první a napište nám na coromoro@coromoro.com!